A new way to Success. Development. Evolution.

تیم لایک لند با هدف مشاوره ، آموزش و تبلیغات شبکه های اجتماعی کار خود را آغاز کرد این گروه با بهره گیری از آخرین تکنیک های افزایش مخاطبین، تبلیغات و بازاریابی شبکه های اجتماعی به ارائه خدمات پرداخته و سعی بربهبود کسب و کارهای اینترنتی با رویکرد شبکه های اجتماعی دارد .

و بازاریابی شبکه های اجتماعی به ارائه خدمات پرداخته و سعی بربهبود کسب و کارهای اینترنتی با رویکرد شبکه های اجتماعی دارد .


Who   we are

با توجه به رشد شبکه های اجتماعی و سرازیر شدن بسیاری از کسب و کار ها به آن و شکل گرفتن بازار ی با جمعیت بالای ۱۰ میلیون نفر بر این آمدیم تا در لایک لند  کلیه خدمات شبکه های اجتماعی مجاز را به شما مشتری عزیز ارائه دهیم ، همچنین برای مشتریانی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند فرصتی فراهم آورده ایم تا با جذب افراد کاملا ایرانی بتوانند رشد خوبی داشته باشند.

 

 

در لایک لند به وسیله ی تبلیغات ، خدمات ایرانی اینستاگرام نظیر : فالوور ، لایک و کامنت های فارسی را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

به وسیله ی این سرویس ها شما می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و یا کانون هواداری خود را گسترش دهید.همچنین بسته افزایش بازدید ویدئو که باعث میشود ویدئو های شما بازدید بیشتری را داشته باشند که جنبه تبلیغاتی نیز دارد.

همچنین سایت ما خدمات بین المللی نیز دارد که شما مشتری عزیز میتوانید فالوور ، لایک و کامنت بین المللی را برای پیج خود خریداری کنید که از قیمت پایین تری نیز برخورداد است.

 


Services